Wiadomości archiwalne - listopad 2015r.

 
       Uczniowie "Dziewiętnastki" mocni w karate
 

       

   Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Patryk Stohnij i Martyna Gibasiewicz na niedawnych zawodach karate Puchar Gór Opawskich w Prudniku w dniu 14.11.2015r, stanęli na podium:
-Martyna Gibasiewicz - 1 miejsce w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat
-Patryk Stohnij - 3 miejsce kumite indywidualne chłopców 12-13lat

W Legnicy miał miejsce duży międzynarodowy turniej karate - CuprumCup 2015, podczas którego Martyna Gibasiewicz zajęła 2 miejsce i Patryk Stohnij - 3 miejsce w konkurencjach kumite indywidualnym.

 
     
 
       ANDRZEJKI
 
      Ostatni tydzień listopada upłynął pod hasłem andrzejkowej zabawy. Uczniowie klas starszych bawili się na andrzejkowej dyskotece, na której atrakcją były ciasteczka z wróżbami. Uczniowie klas I - III wesoło bawili się na piątkowej zabawie prowadzonej przez prawdziwego didżeja, a w przerwie mogli posilić się słodkimi niespodziankami przygotowanymi przez mamy.

 
     
 
       TURNIEJ PIŁKARZYKÓW
 

      18 listopada przeprowadzony został Turniej Piłkarzyków dla klas 4-5.
Po rozegraniu 21 meczy wyłoniono najlepsze zespoły turnieju.
Zawody wygrali: W kategorii dziewcząt drużyna Waleczne Wilki (Nikola Olejniczak 4a i Julia Pogorzelska 4a). W kategorii chłopców drużyna Moc Ziarnika (Olaf Oborski 5c i Wojciech Towarek 4b).
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

 
     
 
       Narodowe Święto Niepodległości
 

      Za nami ważne święto dla wszystkich Polaków - Święto 11 listopada - Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Odbyły się apele przybliżające nam zawiłą drogę do wolności naszego narodu. Uczniowie przygotowali niepodległościowe prace plastyczne i życzenia dla Polski.