Wiadomości archiwalne - czerwiec 2017r.

Życzenia

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły
     życzymy bezpiecznych i udanych wakacji,
pełnych pozytywnych wrażeń
i niezapomnianych wspomnień.

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

Zakończyliśmy ostatni rok szkolny jako szkoła sześcioletnia. Średnia ocen szkoły wyniosła 4,21, a najwyższą średnią klasową uzyskała klasa 4b - 4,66. Dominika Chmielowiec zakończyła rok szkolny ze średnią ocen 5,73. Tytuł Najlepszego Sportowca otrzymał Hubert Kwolek. Aż 101 uczniów klas I - III uzyskało bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie i tym samym otrzymali dyplom WZOROWEGO UCZNIA. W klasach starszych 52 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. 14 uczniów może pochwalić się 100% frekwencją.

Sowa

Nasza szkoła ma maskotkę, a teraz już nawet kilka.
W kwietniu na szkolnym drzewie swoje gniazdo założyły sowy. Nasi uczniowie codziennie podpatrywali co dzieje się w gnieździe. Dzisiaj można podziwiać małe pisklęta.

Rajdy

Zakończyliśmy sezon rajdowy w rym roku szkolnym.
20 maja wędrowaliśmy do Dobkowa na Rajd Szlakiem Wygasłych Wulkanów, a 3 czerwca wyruszyliśmy do Leszczyny w ramach Rajdu Szlakiem Polskiej Miedzi. Pogoda i dobre humory dopisały, a my mogliśmy podziwiać piękne wiosenne widoki.

Dzień Dziecka

W ramach obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole zorganizowano Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie klas młodszych startowali w konkurencjach zbierając punkty dla klasy. Każdy uczeń otrzymał drobną niespodziankę. W klasach 4 - 6 uczniowie zostali podzieleni na kolorowe drużyny. Startowali w konkurencjach lekkoatletycznych oraz w konkursie plastycznym "Nasi wuefiści". Wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek, najlepsze drużyny nagrody.
       W organizacji Dnia Sportu pomagali nam rodzice, którym za wspólną zabawę bardzo dziękujemy.