Osiągnięcia - Rok szkolny 2016 / 2017
 



  • V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym - Natalia Grzyb, w etapie rejonowym tego konkursu I miejsce Natalia Grzyb, III miejsce Dominika Chmielowiec
  • I miejsce w powiatowym konkursie "Region w zmysłach" - drużynowo
  • I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Rozsądek na drodze" - Jakub Ślemp
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej - Antoni Adamowicz, Adam Duńka, Kamila Zarzycka, Olaf Oborski, Wiktor Łyszkowski
  • II miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Tomasz Stajnowski, Dominika Chmielowiec, Natalia Grzyb, Olaf Oborski (I miejsce indywidualnie)
  • Międzyszkolny Konkurs List do Św. Mikołaja - I miejsce Dominika Chmielowiec, II miejsce Maciej Pastor, III miejsce Ewelina Szewczuk
  • II miejsce w miejskim konkursie czytelniczym "Tę książkę warto czytać" – Kamila Zarzycka
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym "W świecie Muminków" - Zuzanna Łobodzińska
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim - Julia Galstyan oraz Natalia Grzyb
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Sport dla wszystkich, recykling dla każdego" - III miejsce - Kacper Grochowina, III miejsce - Adam Siwak, Wyróżnienie - Oliwier Piksa
  • Miejski Biblioteczny Konkurs Recytatorski - I miejsce Zofia Kołodziejska, III miejsce Szymon Gołdyn i Szymon Proœniak, Martyna Mogilewska
  • Gminny konkurs plastyczny "Sprzątanie to fajne zadanie" - Wyróżnienie - Magdalena Górska oraz Alan Zielkowski
  • Gminny konkurs plastyczny "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki" - Wyróżnienie - Filip Klimek-Rozenblat
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową - Daria Chudyk
  • III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie "Jeż w krajobrazie jesiennym" - Emilia Niebudek
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na Kartkę Wielkanocną - Aleksandra Kiryluk
  • Gminny Konkurs na Pisankę Wielkanocną - II miejsce Jakub Lech, Wyróżnienia Sandra Welter i Kacper Schinzel
  • II miejsce w Rejonowym Konkursie "Maluchy lubią wiersze" - Sara Galstyan
  • Miejski Konkurs Papierowe Fantazje - I miejsce Amelia Siwak, Antonina Lipczyńska III miejsce
  • Miejski Konkurs Biblioteczny "Wierszem malowane" - I miejsce Maja Grzemska, Katarzyna Paulo i Martyna Świszcz, Lena Pytka, Wyróżnienia Marietta Adamiuk i Karolina Dubiecka
  • II miejsce w Miejskim Świetlicowym Konkursie Recytatorskim - Martyna Świszcz
  • II miejsce w drużynowych Biegach Przełajowych - chłopcy i III miejsce dziewczęta
  • IV miejsce w drużynowych Biegach Sztafetowych - dziewczęta i chłopcy
  • Trójbój lekkoatletyczny - chłopcy III miejsce drużynowo, dziewczęta IV miejsce drużynowo
  • II miejsce w strefie w Badmintonie - Bartosz Pacanek i Jakub Kilian
  • Igrzyska Lekkoatletyczne - chłopcy I miejsce drużynowo, dziewczęta II miejsce drużynowo
  • Mini Piłka Siatkowa - I miejsce drużynowo chłopcy - miasto i podstrefa, II miejsce Strefa, IV miejsce dziewczęta
  • Czwórbój Lekkoatletyczny - chłopcy II miejsce drużynowo, dziewczęta III miejsce drużynowo
  • I miejsce w skoku w dal na Dolnym Śląsku - Hubert Kwolek
  • Bieg Papieski - Anna Orda II miejsce, Kacper Zakrzewski - III miejsce